ANTROPOS-KONFERENCIA 2018

Kapcsolatban gyógyulni - Kötődési mintáink fejlesztése
Szeretném, hogyha szeretnének, / S lennék valakié, / Lennék valakié." (Ady Endre)

Konferencia az Antropos Mentálhygiénés Egyesület, a Magyar Pásztorálpszichológiai Társaság és a Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézete közös rendezésében
Helyszín: Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont 1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Időpont: 2018. április 7. szombat
A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik érvényessé. Jelentkezés itt.

A konferencián maximálisan 200 főt tudunk fogadni, a jelentkezéseket a befizetések beérkezésének sorrendjében rögzítjük. A jelentkezésekkel kapcsolatban felmerült kérdéseket a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre küldhetik.
Részvételi díj: 2.500 Ft (ebéd igénylése esetén 3.500 Ft). A részvételi díj befizethető postai csekk útján vagy banki átutaláson keresztül, az Antropos Mentálhygiénés Egyesület 11786001-20170291 OTP számlaszámára. A csekken történő befizetést választóknak postai csekket küldünk.