TUDOMÁNYOS KÁVÉ - "SZEXUÁLIS NEVELÉS"

A Tudományos Kávé következő előadója: Semsey Gábor. Előadásának címe: A magyarországi gimnáziumok gyakorlata a szexuális nevelés terén.
Időpont: 2017. március 22. 8:30-10:00
Helyszín: NET Fsz. 81.

Egy frissen elkészült PHD disszertáció bemutatását hallhatjátok ezen az alkalmon, még éppen a nyilvános védés előtt.
Milyen trendek, törekvések vannak ma világszerte a szexuális nevelésben? Hol tart ebben Magyarország? Mi a helyzet a magyar gimnáziumokban e téren? Mit kapnak a diákok, és mit gondolnak erről? Mit szeretnének elérni a tanárok? És mindezek fényében: milyen fejlesztésekre lenne szükség?
Ezekre és ehhez hasonló kérdésekre kerestem a választ a kutatásomban, és megosztom Veletek, mire jutottam. Mindenki jöjjön,
• akit érdekel az iskola világa,
• akit érdekelnek a serdülők,
• akit foglalkoztat a fiatalok jövője a párkapcsolat és a szexuális élet vonatkozásában,
• akit érdekelnek a neveléstudományi kutatások,
• aki szeretné velem együtt átélni, milyen jó érzés egy PHD-kutatás végére érni!