ANTROPOS-KONFERENCIA 2017

Az Antropos Mentálhygiénés Egyesület, a Magyar Pásztorálpszichológiai Társaság és a
Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézete idén is megtartja szokásos konferenciáját.
Időpontja: 2017. április 1.

„Ha lettem – kellettem. Tehát.”
Mentálhigiéné a társadalom szolgálatában

A konferencia címe idézet Páskándi Géza Négy fal fái között című verséből. Érzékeljük, hogy egyre többen ismerik fel a mentálhigiéné szükségét. Kell! Sokszor még a rendszerekben keressük a pontos helyét, a lehetőségét, de az igény egyre erősebb. Tehát feladatunk, hogy mi magunk gondolkozzunk arról, mit és hogyan tudunk nyújtani a közösségekben, a társadalomban, hogy ne maradjunk a saját berkeinkben, a négy fal között. A mentálhigiénés képzésünk, amely az Antropos Egyesület tagságának nagy részét adja, idén 30 éves. A lelkigondozói képzésünk 15 éves. Ünnep, megállás, előretekintés lesz ez a nap. Előadások és műhelyek. Részletes program február végtől a honlapon elérhető!

REGISZTRÁCIÓ: 2017. március 1-től a www.antroposegyesulet.hu oldalon
HELYSZÍN: Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont (1092 Budapest, Knézich u. 3-13.)
REGISZTRÁCIÓS DÍJ: 2.500 forint (Ebéd igénylése esetén 3.500 forint)
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Telefonszám: 0630-2064551

„A közösségi élet, minden nehézségével együtt, kivételes teret nyújt a növekedéshez.” (Jean Vanier)