ANTROPOS KONFERENCIA - A CSOPORTBAN REJLŐ ERŐ

Csoportban Rejlő Erő címmel az Antropos Mentálhygiénés Egyesület, a Magyar Pásztorálpszichológiai Társaság és a Mentálhigiéné Intézet 2016. február 27-én konferenciát rendez.

Regisztráció és részletek 2016. január 13-tól a www.antroposegyesulet.hu oldalon

Az idei konferencián a csoport, közösség, hálózat témakörét járjuk körbe. Sok kérdést szeretnénk együtt körbejárni: Mit jelent a csoporthoz tartozni? Milyen plusz erőforrást jelenthet az önismereti munkában? Kinek van szüksége csoportra, hálózatra? Mindenkire szükség van a csoportban? Milyen csoportmódszereket használhatunk a mentálhigiénében? Melyiknek mi az előnye? Mikor ajánlott egyéni, mikor csoportos önismeret? Milyen erők ébrednek a csoportban? Hogyan dolgozzunk a megjelenő erőkkel?

HELYSZÍN: Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, 1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
REGISZTRÁCIÓS DÍJ: 2.500 forint (Ebéd igénylése esetén 3.500 forint)
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Telefonszám: 0630-2064551