SZOCIÁLIS MUNKA VILÁGNAPJA - RÉSZLETES PROGRAM

Az ELTE-TÁTK hallgatóinak a kezdeményezésére, több budapesti egyetem szociális munkás hallgatóinak közös szervezésében, kapcsolódva az egész világot átfogó nemzetközi programsorozathoz, 2014. március 18-án megrendezésre kerül hazánkban is a Szociális Munka Világnapja 2014 rendezvény.
Helyszíne: Fogas Ház – 1073 Budapest, Akácfa utca 51.
A Szociális Munka Világnapja az International Federation of Social Workers (Szociális Munkások Nemzetközi Szövetsége) nevéhez kötődik. A szervezet több mint 90 országban rendelkezik tagszervezetekkel. (www.ifsw.org)
A Szociális Munka Világnapja kapcsán megrendezésre kerülő programok ráirányítják a figyelmet azokra, akik az elesettekért dolgoznak, és arra a tényre, hogy munkájuk segíti és építi a társadalmat.
Ezen a napon lehetőséget biztosítanak a szociális munka fontosságának, szerepének támogatására, valamint a szociális munka társadalomra gyakorolt hatásának, a társadalom fejlődéséhez való hozzájárulásának köszöntésére.
A rendezvény részletesebb programja elérhető lent a csatolt dokumentumokban.