TUDOMÁNYOS KÁVÉ

Folytatódik a Mentálhigiéné Intézet kutatási rendezvényeinek sorozata, a "Tudományos KáVé"!
Februári alkalmunkon Dr. Prof. Nagy Endre és a falukutató csapat beszélt a tapasztalataikról „A falukutatás dilemmái” címmel.
Az elmúlt években az intézet munkatársainak szervezésében Búcsúszentlászlón, Hodászon és Ráckeresztúron zajlott falukutató tábor. A falukutatás múltjáról, valamint ezen táborok tapasztalatairól és eredményeiről számolt be Nagy Endre professzor, aki kezdeményezője volt az intézet szervezésében lezajlott falukutatásoknak, valamint a munkában részt vett többi munkatárs.

Márciusban (2014.03.12-én) Széman Zsuzsát várjuk, áprilisban (2014.04.09-én) előreláthatólag Semsey Gábor osztja meg velünk kutatási eredményeit.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!