Semmelweis.hu – új hivatalos webcíme van a Semmelweis Egyetemnek

2013. november 11. (hétfő) délutántól a semmelweis.hu a Semmelweis Egyetem elsődleges, hivatalos webcíme.

A régi címek az új webcím bevezetése után is működnek, és átvezetik az olvasót a semmelweis.hu-ra.

Az új webcím bevezetésével párhuzamosan változik a központi honlap néhány arculati eleme is; november 11-től egy letisztultabb megjelenésű oldallal találkozhat az, aki a Semmelweis Egyetem honlapjára kattint.
A honlap szerkesztőbizottsága által jóváhagyott, felfrissített arculatban megmarad a honlap színvilága és elrendezése, változás leginkább a fejlécet érinti, ahol a másodlagos menüsor helye és formája módosul, valamint megújul, és könnyebben használhatóvá válik a keresés funkció is a honlapon.