ÓVODAI ÉS ISKOLAI SZOCIÁLIS SEGÍTŐ KÉPZÉS INDUL

Óvodai és iskolai szociális segítő képzés a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság szervezésében

az egyes szociális szolgáltatásokat végzők képzéséről és vizsgakövetelményeiről szóló 81/2004. (IX. 18.) ESZCSM rendelet alapján

Az Oktatási Program jóváhagyását követően, a vonatkozó jogszabályokban előírt követelményeknek megfelelően 2020-ban megkezdődik az Óvodai és iskolai szociális segítő képzés. A 81/2004. (IX. 18.) ESZCSM rendelet a képzés szervezésével a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóságot jelöli ki azzal, hogy képzési megállapodás keretében – bizonyos feltételek teljesülése esetén - más intézményt is megbízhat. A fejlesztő és egyben képzést lebonyolító felsőoktatási intézmények listáját az Oktatási Program tartalmazza, amelyek között Intézetünk is szerepel. A képzés 2020. tavaszán indul majd.

A képzésünkről, tartalmáról és a jelentkezésről bővebb információt itt talál.