Felvétel a képzésre

Integrált szülő-csecsemő/kisgyermek konzultáció

Az integrált szülő-csecsemő/kisgyermek konzultáció egy komplex, tudományosan megalapozott prevenciós-intervenciós módszer a koragyermekkori pszichés és pszichoszomatikus megbetegedések, a regulációs zavarok gyógyítására, enyhítésére. Széles körben, a gyermekellátás minden területén sikeresen alkalmazható.

Szórólap és jelentkezési lap alább letölthető.

Felvételi információ

Intézetünk 2018. szeptemberétől indítja a szakirányú továbbképzés következő évfolyamát.

képzési ideje 4 félév, formája levelező képzés, a képzési napok (havonta egy alkalommal) péntek és szombat.
Költségtérítés: Önköltséges formában, 150.000 Ft / félév.

A jelentkezés feltétele legalább alapképzésben szerzett (BA) oklevél a következő képzési területeken: bölcsészettudomány, társadalomtudomány, pedagógusképzés, orvos- és egészségtudomány, jogi és igazgatási tudományok.

A jelentkezés határideje: 2018. május 30.

A felvételi elbeszélgetés várható dátuma: 2018. júniusa

Érdeklődésüket a szak iránt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen jelezhetik.